retusz-zdjęć

Retusz zdjęć ślubnych – jak zrobić to dobrze?

Praca fotografa nie kończy się w momencie wyłączenia sprzętu. Bardzo ważnym krokiem, w szczególności przy wykonywaniu ślubnych pamiątek, jest odpowiedni retusz. Dobrze zrobiony sprawi, że zdjęcia z wesela, czy sesji plenerowych będą przywoływać małżonkom same miłe wspomnienia przez wiele lat. 

Czytaj więcej»
śłub

Jak dobrze zaplanować harmonogram ślubny?

Emocje po dniu zaręczyn już opadły, a zatem teraz trzeba zabrać się za planowanie i przygotowanie jednego z najważniejszych dni w życiu każdej Panny Młodej. Jak dobrze zaplanować ślubny harmonogram, w taki sposób, aby nie zapomnieć o najdrobniejszym szczególe i zmniejszyć sobie poziom niepotrzebnego stresu?

Czytaj więcej»
samochód

Powody, dla których warto wynająć auto do sesji ślubnej

Sesja ślubna jest jedną z najważniejszych pamiątek dla Pary Młodej. Większości świeżo upieczonych małżonków zależy na tym, aby fotografie posiadały indywidualny charakter, dlatego wiele osób decyduje się na wynajęcie auta.

Czytaj więcej»
konsultant-ślubny

Konsultant ślubny – czym się zajmuje i komu jest potrzebny?

Dzień ślubu poprzedzają zawsze miesiące trudnych przygotowań weselnych. Chcemy, aby w jego trakcie wszystko było perfekcyjne, więc całej organizacji poświęcamy zbyt dużo czasu, często kosztem naszych bliskich osób. Kim jest konsultant ślubny i jak może pomóc w planowaniu ślubu?

Czytaj więcej»
motyw barokowy

Zaślubiny w stylu barokowym

Zaślubiny to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, dlatego coraz częściej przyszli małżonkowie decydują się na zorganizowanie wesela tematycznego. Dużą popularnością cieszą się chociażby imprezy stylizowane na okres baroku. Czym się one charakteryzują i kto powinien zdecydować się na zaplanowanie tego typu uroczystości?

Czytaj więcej»