O nas

201110090515foto-aboutA.M.J. Photography – Profesjonalna fotografia ślubna i zdjęcia ślubne.

Fotograf ślubny – A.M.J. Photography Poznań

Fotografią zajmujemy się od dawna – to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim wielka pasja. Posiadamy studio fotograficzne, zajmiemy się także organizacją odpowiedniego miejsca na sesje plenerowe. Naszym głównym zajęciem jest fotografia ślubna. Zdajemy sobie sprawę z wagi tego dnia i pragniemy podarować Parze Młodej najpiękniejszy prezent – zdjęcia, które w przyszłości będą przypominać jej o wyjątkowym dniu, w którym zawarli związek małżeński. Proponujemy wykonanie reportażu ślubnego. Uchwycimy w nim przede wszystkie emocje kochających się ludzi, spontaniczność, interesujące detale.

Wiemy jak ważne są plenerowe sesje ślubne. Dokładnie planujemy każdy etap takiego projektu. Chcemy przede wszystkim stworzyć oryginalne inscenizacje. Zależy nam na tym, aby każde zdjęcie było inne, wyjątkowe. Odpowiednie miejsce, niebanalne rekwizyty – wszystko to może spowodować, że plenerowa fotografia ślubna nabierze innego wymiaru. Realizację każdego projektu uzależniamy od potrzeb naszych odbiorców. Robimy wszystko, aby ich zadowolić i mile zaskoczyć.

Specjalnie z myślą o potrzebach naszych odbiorców proponujemy nową usługę – kompleksową organizację i przeprowadzanie plenerów ślubnych za granicą. Dodatkowo można wynająć u nas auto BMW Z3 Roadster na ślub lub na plenerową sesję ślubną.

Wiemy, że sesje ślubne wymagają zaangażowania każdej ze stron. Potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Mamy głowy pełne pomysłów. Zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, ponieważ dbamy o każdy szczegół. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość. Wierzymy, że nasze fotografie pokazują nie tylko ludzi, ale także uczucia i emocje.

Podejmiemy się zrealizowania każdego projektu także fotografii katalogowej, produktowej, sesji dziecięcej i fotografii ciążowej. Zajmujemy się również zadaniami komercyjnymi – eventami, imprezami firmowymi, zleceniami reklamowymi, packshotami. Jesteśmy profesjonalistami, pracujemy na terenie całego kraju. Wiemy, że wyjątkowa fotografia stanowi pamiątkę na całe życie. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić wymagania naszych klientów. To jakość wyróżnia nasze zdjęcia.

W galerii zdjęć można zobaczyć nasze przykładowe prace. Przed wykonaniem każdej sesji ślubnej staramy się poznać młodą parę – jej oczekiwania, charaktery, upodobania. Dzięki temu wszystkie nasze projekty są inne – nie wykonujemy banalnych fotografii. A.M.J. Photography to przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta i kreatywnie zaplanowana sesja.

Zainteresowała Was nasza oferta i chcecie omówić szczegóły współpracy? Skontaktujcie się z nami mailowo lub telefonicznie – ustalimy dogodny termin spotkania 🙂