samochód

Powody, dla których warto wynająć auto do sesji ślubnej

Sesja ślubna jest jedną z najważniejszych pamiątek dla Pary Młodej. Większości świeżo upieczonych małżonków zależy na tym, aby fotografie posiadały indywidualny charakter, dlatego wiele osób decyduje się na wynajęcie auta.

Sesja przy samochodzie

Samochód, bez wątpienia, świetnie sprawdzi się w wypadku, kiedy młodzi małżonkowie decydują się na sesję stylizowaną na konkretną epokę. Niezależnie czy wybierzemy charakterystyczne dla lat 20-tych klasyki, podobne do tych, którymi jeździli wtedy członkowie najwyższych klas społecznych, czy kojarzące się ściśle z okresem PRLu syreny lub warszawy. Auto będzie pierwszym szczegółem, który naprowadzi odbiorców zdjęć na konkretny okres w historii. Ciekawie urozmaici ono sesję, w szczególności, jeśli wykonywana jest ona w jednym miejscu. Często też zależy nam na tym, aby album ślubny nie był zbiorem fotografii w przypadkowych pozach. Za sprawą samych obrazów możemy opowiedzieć pewną historię, jednak konieczne będzie użycie różnego rodzaju gadżetów czy dodatków, które zostaną uwiecznione, podpowiedzą co autor miał na myśli, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za wykorzystania pojazdu w czasie pierwszego, małżeńskiego pleneru.

Auta – pasja Pary Młodej

Sesja przy samochodzie jest idealnym rozwiązaniem, jeśli pasją jednego lub obojga współmałżonków jest motoryzacja. Będzie to świetny wybór, w szczególności jeśli jesteśmy wielbicielami konkretnego modelu czy marki. Wypożyczenie go, przy okazji zaplanowanego pleneru, może być także możliwością do przejażdżki wymarzoną maszyną. Samochód sprawdzi się także w przypadku, kiedy chcemy podczas sesji poczuć się jak bohaterowie ulubionego filmu. Spełnieniem marzeń fanów historii o wyścigach będą zdjęcia, przy sportowych autach w klimacie ulubionej produkcji. Pojazdy świetnie sprawdzą się także, przykładowo w czasie zdjęć, wzorowanych na przygodach jednego z najsłynniejszych agentów świata, będącego na usługach Jej Królewskiej Mości.

Jakie auto do sesji ślubnej?

Pytanie to, jest jednym z pierwszych, które powinniśmy sobie zadać w sytuacji, gdy decydujemy się na sesję przy samochodzie. Bez wątpienia świetnie sprawdzą się różnego rodzaju luksusowe marki lub auta sportowe. Niepowtarzalny klimat wprowadzi limuzyna, w szczególności jeśli będzie kontrastować z miejscem, w którym zaplanowaliśmy zdjęcia. Wiele osób wybiera bardziej oldschoolowe modele, które idealnie wpasowują się w fotografie w stylu boho. Tutaj postawić możemy na hipisowskie “ogórki”  czy urocze garbusy. Jeśli chcemy nadać sesji rockowego pazura zwrócić uwagę możemy na klasyczne mustangi w ciemnych odcieniach czy jaguara. Warto też spojrzeć na wnętrze pojazdu, które będziemy mogli wykorzystać na zdjęciach. Ale skąd wziąć odpowiednie auto? Możliwe, że sami jesteśmy właścicielami pojazdu, który wpasowywać się będzie w klimat lub znamy kogoś, kto chętnie nam go pożyczy. Jeśli nie, możecie również skorzystać z naszej oferty wynajmu samochodu do sesji ślubnej.

Samochody są świetnym dodatkiem w czasie sesji plenerowych. Decyzja o wynajmie auta, pomoże nam w nadaniu fotografiom oryginalnej atmosfery, w zależności od wymagań Pary Młodej.