Wyjątkowe atrakcje weselne

Uroczystość zaślubin oraz wesele to długo oczekiwany moment w życiu każdej pary, ale także call blocker nokia 311 i gości. Nie tylko nowożeńcy, często również zaproszone osoby, nie mogą doczekać http://pyro-works.com/spy-para-hackear-y-espiar-whatsapp-2013-ouxv/ się nadejścia tego ważnego wydarzenia. W związku z tym warto zapewnić im dodatkowe atrakcje, dzięki którym zapamiętają te wspaniałe chwile na dłużej. Przedstawiamy 7 sposobów, które sprawią, że ślub zapadnie gościom w pamięć na długo.

Czekoladowa fontanna

Czekoladowa fontanna to zdecydowany hit wszystkich wesel. Nie dość, że atrakcja http://fenn-torin.com/cell-phone-spy-download-d0h/ ta pięknie i apetycznie wygląda, to w dodatku dostarcza gościom wielu pysznych możliwości. Owoce zatapiane w mlecznej, ciepłej czekoladzie rozpływają się w ustach, a w kolejce do fontanny zarówno ustawiają się dzieci, jak i dorośli. Można maczać truskawki, arbuza, melona, banana – wybór jest naprawdę duży. Często też oprócz owoców do dyspozycji gości są wafelki, pianki oraz ciastka – każdy łasuch znajdzie srs call blocker blackberry coś odpowiedniego dla siebie.

Pokaz barmańskiPokaz sztuki barmańskiej

Ceremonię urozmaicić można także prezentacją sztuki barmańskiej. Elegancko ubrani barmani mogą zaprezentować niezwykły pokaz z elementami pirotechniki, podczas którego przedstawią latające butelki i shakery, a wszystko to zsynchronizowane z muzyką. Ponadto mogą oni przygotować kilka trunków dla „publiczności”, a nawet zaprosić wybranych gości i zdradzić im sposób przygotowywania najpopularniejszych drinków.

Zatrudnienie baristy

Mobilny bar kawowy ustawiony w rogu sali, obsługiwany przez baristę, również będzie cieszył się dużą popularnością wśród zaproszonych osób. Serwowana kawa w termosach nie wygląda zbyt efektownie. Unoszący się aromat prawdziwej kawy i dodatkowo, robiący wrażenie, sposób jej serwowania, przypadnie do gustu zgromadzonych. Z pewnością nie tylko prawdziwi kawosze będą zadowoleni z tej atrakcji. Ponadto goście będą mogli porozmawiać z profesjonalistą oraz nauczyć się rysować wzory na kawowej piance.

Kącik dla dzieci

Zapewnienie rozrywki dla najmłodszych jest także bardzo istotne, gdyż z reguły dzieci nudzą się na tego typu uroczystościach. Dlatego warto wynająć animatora, który zainteresuje ich zabawą oraz konkursami. Najmłodsi będą zajęci rozrywką, a ich opiekunowie będą mogli tańczyć i rozmawiać z rodziną, nie martwiąc się, że na chwile stracili z widoku swoje pociechy. Osoby zajmujące się świadczeniem tego typu atrakcji, przewidują w swojej ofercie http://a2ebuilders.com/6uw-spy-android-viber/ na przykład: przeciąganie liny, puszczanie baniek mydlanych, malowanie twarzy dzieciom, baseny z kulkami, czy modelowanie balonów.

Pokaz tańca

Pokaz tanecznyMłoda para ma wiele możliwości wyboru i modyfikacji tej atrakcji. Od ich indywidualnych preferencji i upodobań zależy, na jakie show się zdecydują – czy na gorące kubańskie rytmy, czy tradycyjne tango, a może taniec brzucha? Jedno jest pewne – tancerze z wieloletnim doświadczeniem, w oryginalnych strojach, na pewno wzbudzą ciekawość wśród gości. Niepowtarzalna atmosfera i muzyka wprowadzi biesiadników weselnych w wyjątkowe samopoczucie i zachęci do tańca, a może nawet zainspiruje do prób naśladowania zawodowych tancerzy.

Dekoracje światłem

Oprawa świetlna wesela również jest ciekawą opcją, ponadto może stanowić interesujące tło dla zdjęć. Odpowiednie rozmieszczenie i kolorystyka świateł wprowadzi wspaniały nastrój. Można podświetlić konkretne ściany lub miejsca, na przykład zespół muzyczny, czy stół, przy którym siedzi Para Młoda, nadając w ten sposób danym miejscom wyjątkowego wymiaru. Istnieje również możliwość wynajmu specjalnych sprzętów do produkcji dymu, mgły, baniek mydlanych, a nawet śniegu.

Lampiony szczęścia

Puszczanie lampionówLampiony są alternatywą dla pokazów fajerwerków. Ponadto, według zwyczaju, przynoszą szczęście Młodej Parze. Puszczanie ich zaangażuje również gości. Uśmiechnięte twarze osób i niesamowity, romantyczny widok unoszących się ku niebu światełek doskonale będzie prezentować się na fotografiach. Oczywiście taką atrakcję najlepiej wprowadzić w życie po zmroku.

Jak widać, Młoda Para ma naprawdę duże spektrum możliwości wyboru atrakcji weselnych, których zaaranżowanie na pewno wpłynie na jeszcze większe zadowolenie gości z przyjęcia, w którym będą brali udział. Dzięki temu z pewnością zapamiętają oni ten dzień jako zupełnie wyjątkowy. Bardzo dobrym pomysłem jest również upamiętnienie tych wszystkich niezwykłych chwil na zdjęciach, by żadna z nich nie umknęła z pamięci zarówno Młodej Pary, jak i gości.