trendy

Weselne trendy na 2019

Trendy ślubne zmieniają się z roku na rok. Zaskakują coraz to oryginalniejsze dekoracje, wystrój sal czy kolorystyka, która wpisuje się w określone trendy. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, naturalne więc, że każdy chce, aby był perfekcyjnym dniem, w którym wszystko będzie dopięte na ostatni guzik: wystrój sali, stylizacje czy kolorystyka. Jaka moda zapanowała w 2019 roku? Inspiracje poniżej.

Najmodniejsze kolory w 2019

Rok 2019 przyniósł ze sobą ciekawe pomysły na kolorystykę wykorzystywaną podczas aranżowania wystroju sal weselnych, ale i dodatków typu kwiaty czy suknie dla druhen. Jakie kompilacje wiodą prym w tym sezonie? Pierwszy proponowany zestaw mieszanka jasnych i głębokich fioletów. Stanowi on absolutny hit jeśli chodzi o bukiety dla panien młodych czy dekoracyjne kwiatowe wieńce umieszczane na stołach. Kolejna propozycja to zestawienie miedzi ze złotem lub zielenią. Barwy te doskonale dopełniają rustykalną estetykę bądź ślub w stylu eco. Ostatnia kompilacja barw to błękity, granaty, srebra czy szarości. Stanowią przeciwwagę dla wspomnianych wcześniej ciepłych kolorów. Srebrne świeczniki skomponowane z biało-błękitnymi obrusami to hit ostatnich wesel i bardzo subtelna kolorystyka.

Dekoracje weselne zgodne z trendami

Po wyborze kolorystyki wpisującej się w upodobania nowożeńców, przychodzi moment wyboru formy dekoracji. Do najmodniejszych dodatków należą w tym roku wysokie dodatki w formie świeczników i wazonów z kwiatami umieszczonymi na stołach. Rok 2019 odchodzi od tradycyjnych zwyczajów dekoracyjnych. Objawia się to chociażby w trendzie na kolorowe obrusy zamiast białych czy pióra umieszczane na stołach. Ciekawym dodatkiem są też brokatowe materiały umieszczane na krzesłach – w 2019 wszystko błyszczy.

Pomysł na wygląd miejsca ceremonii

Wiele par młodych decyduje się na zawarcie małżeństwa poza urzędem, ponieważ wolą inne, być może sentymentalne dla siebie miejsce. Najmodniejszym rozwiązaniem tego sezonu są altany, przybierające kształt koła oplecionego kwiatami lub zwiewnymi tkaninami. Takie rozwiązanie doskonale znane jest z amerykańskich komedii romantycznych i trzeba przyznać, że ma ono swój urok.

Granaty, szarości, fiolety czy zielenie to najmodniejsza kolorystyka sezonu ślubnego w 2019 roku. Dopełnią jej rozmaite dekoracje: te wysokie, ekologiczne czy najbardziej finezyjne jak np. pióra. Niecodzienne rozmieszczenie stołów na sali weselnej albo oryginalny wystrój miejsca ceremonii ślubnej również przyczynią się do pięknego efektu końcowego. Najważniejsze to znaleźć inspiracje odpowiadające poczuciu estetyki młodej pary.