Targi Ślubne w Poznaniu 2015

Targi Ślubne w Poznaniu to wydarzenie, które każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób planujących w najbliższych latach organizację ślubu i wesela. Tegoroczne Targi odbyły się 18 stycznia 2015 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oczywiście nie mogło nas na nich zabraknąć.

Niedzielną imprezę targową z pewnością można uznać za największe wydarzenie branży ślubnej w Wielkopolsce, jak i jedno z największych w całej Polsce. Każdego roku w poznańskich targach ślubnych bierze udział ogromna liczba narzeczonych z rodzinami i znajomymi, którzy chcą rozeznać się w obowiązujących trendach oraz osobiście poznać oferty firm, android gps spy (phone locator) wystawiających się na targach.

Goście targów mogli nas znaleźć na stanowisku A4. To tam, wspólnie z agencją filmową CDA STUDIO, z którą współpracujemy, odpowiadaliśmy na liczne pytania związane z naszą ofertą ślubną. Wiele par pytało już o terminy na rok 2016. To pokazuje, że narzeczeni myślą o organizacji ślubu i wesela (w tym oczywiście o rezerwacji fotografa ślubnego) z dużym wyprzedzeniem. Dzięki wykonanym przez nas zdjęciom, które otaczały nasze stoisko, wiele par zainspirowało się również ofertą ślubnych plenerów zagranicznych. Podczas trwającej gali, o godzinie 17:00, na naszym stoisku przeprowadziliśmy losowanie sukienki ślubnej, której sponsorem był nasz partner, firma CDA STUDIO. Przyszłe Panny Młode nie kryły podekscytowania.

Targi Ślubne każdego roku otwierają nowy cell phone sim card spy free download sezon app for eavesdropping on phone ślubny, dzięki temu ci, spy phone login page którzy tę imprezę odwiedzają, jako pierwsi poznają najnowsze, obowiązujące trendy ślubne. http://soluciones-rse.com/free-android-call-tracker-5jfs/ Takie targi pozwalają w jednym miejscu zebrać wszystkie potrzebne informacje i kontakty przydatne przy organizacji ceremonii zaślubin. W wydarzeniu brało udział blisko 300 wystawców, wspaniałe pojazdy, stoiska, fotografowie, wizażyści i jubilerzy.

Punktem centralnym Gali Ślubnej była oczywiście scena. To właśnie na niej w trakcie trwania targów odbywają się wszystkie pokazy sukni ślubnych, bielizny czy też występy gwiazd. Cały program, już po raz trzeci, prowadził wszystkim bardzo dobrze znany prezenter – Tomasz Kammel.

Targi ślubne to ten rodzaj imprezy, na której nie może nas zabraknąć. Chętnie uczestniczymy w tego rodzaju wydarzeniach, nie tylko w Poznaniu. W najbliższym czasie, bo już 1 lutego będzie można nas spotkać podczas V jubileuszowych Targów Ślubnych Południkowej Wielkopolski, które odbędą się w Kaliszu.

Poniżej krótka http://idahodisabled.org/blackberry-spying-fa/ relacja z tego wydarzenia.