Zimowa sesja ślubna

Plenerowa sesja ślubna zimą

Ślub wiosenną i letnią porą nadal cieszy się ogromną popularnością wśród młodych par. Niewiele z nich decyduje się na białe szaleństwo. Paradoksalnie zimowe sesje w plenerze mają w sobie dużą ilość ciepła. Nie można też zapomnieć o niepowtarzalnym uroku scenerii zimą, która zachwyca na każdym kroku.

Kiedy wybrać się na zimową sesję ślubną?

Ślub zimąDecyzję o sesji ślubnej najlepiej przełożyć na kilka dni po ceremonii, gdy emocje i stres już opadną. Panna Młoda nie będzie miała obaw przed zniszczeniem przepięknej sukni ślubnej, a nowożeńcy będą mogli oddać się chwili i cieszyć się swoją obecnością.

Jeśli Państwo Młodzi nie mają pomysłu na sesję zdjęciową, warto poradzić się fotografa, który z pewnością podzieli się cennymi wskazówkami jak uchwycić najważniejszą chwile w życiu. Zimowa aura, choć wydawać by się mogła tak surowa i oziębła, może również dostarczyć wielu inspiracji.

Odrobina szaleństwa podczas sesji

Wybór miejsca to jedna z najważniejszym decyzji, którą muszą podjąć nowożeńcy. Zima zaskakuje na każdym kroku niepowtarzalną, bajkową scenerią. Drzewa w parku, ławki czy budynki otulone płatkami śniegu z pewnością dodadzą magii wykonanym fotografiom.

Ślub w porze zimowejJednym z najciekawszych pomysłów na zimową sesję ślubną jest zorganizowanie kuligu. Widok trzymającej się za ręce Młodej Pary, w drewnianych saniach pokrytych śnieżnym puchem na tle górskiego pejzażu, będzie wyjątkową pamiątką na całe życie.

Nie należy martwić się o warunki pogodowe, bowiem w każdej chwili Pan Młody może otulić swoją wybrankę ciepłym kocem, spoglądając na nią czule. Tak drobne gesty wprowadzą romantyczny, ponadczasowy klimat i ciepło.

Zima to także zabawy na śniegu. Choć na chwilę można odetchnąć po stresujących przygotowaniach i wrócić do czasów dzieciństwa. Rzucanie się śnieżkami, robienie „aniołków” czy wspólne zabawy przepięknie wychodzą na fotografiach.

Zimowa magia

Klimat zdjęć buduje nie tylko krajobraz, ale także stroje, makijaż czy akcesoria.

Zimowa sesja ślubnaW zimowym wydaniu Panna Młoda może prezentować się równie zjawiskowo. Ślub o tej porze roku jest inspiracją dla domów mody. W salonach mody ślubnej można znaleźć wiele propozycji: szykowne płaszcze, eleganckie bolerka, peleryny, które nie tylko chronią przed zimnem, ale również doskonale dopełniają całość stroju. Wyjątkowego uroku dodadzą także dodatki: futrzane czapki, szale, ciepłe rękawiczki. W makijażu Panny Młodej dominować powinna zimna kolorystyka, brokatowe cienie.

Podejmując decyzję o wyborze terminu ślubu warto rozważyć wszystkie za i przeciw. Bez wątpienia wiele Młodych Par doceni wyjątkowość i bajkowy charakter zimowej pory, która będzie źródłem wielu niezapomnianych wspomnień.