pan mlody

Oryginalne dodatki do stroju Pana Młodego

Przyjęło się, że podczas ślubu to Panna Młoda przykuwa spojrzenia wszystkich gości swoją kreacją. Jednak wcale nie musi tak być. Panowie Młodzi bowiem coraz częściej odchodzą od tradycyjnych, nudnych stylizacji i próbują zaznaczyć swoją indywidualność poprzez oryginalne dodatki. Dzięki temu nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Co więcej, takie “gadżety” bardzo dobrze prezentują się na zdjęciach ślubnych.

Nietypowa muszka

spinkiPanowie Młodzi dzielą się na tych, którzy w dniu ślubu ubierają krawat i na tych, którzy decydują się na muszkę. Trzeba przyznać, że ta druga opcja jest bardziej oryginalna – muszka nadaje mężczyźnie klasy. W sklepach można kupić różne rodzaje muszek – typowe gładkie, np. czarne, ale także te nieco bardziej szalone, np. w paski, kółka i inne figury. W ten sposób Pan Młody na pewno wyróżni się z tłumu gości.

Kreatywna butonierka

Butonierka w cale nie musi być nudna. To kolejny element, który może odzwierciedlić osobowość Pana Młodego. Jeżeli masz jakikolwiek pomysł, chociażby szalony, jak powinna wyglądać butonierka – zrealizuj go. Pokaż swoją kreatywność, np. przez kolory. A może warto wybrać tylko jeden kwiat, zamiast całej wiązanki? Na pewno nie jest to często spotykane rozwiązanie. Z drugiej strony – kto powiedział, że butonierka musi być wykonana z kwiatów. Oryginalnym dodatkiem jest ta wykonana z filcu lub innego materiału, np. bibuły. Taki kolorowy dodatek na pewno przykuje uwagę gości.

Oryginalne spinki do mankietów

Mimo iż nie są one zbytnio widoczne, Pan Młody często przywiązuje do nich znaczną wagę. Każdy znajdzie spinki, powiązane ze swoimi zainteresowaniami – w kształcie gitary, herbu ulubionego klubu piłkarskiego czy marki samochodów. Idealny gadżet, który można wykorzystać zwłaszcza podczas sesji ślubnej – w końcu Wasze dłonie z obrączkami na palcach to najchętniej fotografowany kadr.

Naklejki na buty i kolorowe sznurówki

Jeżeli chcesz urozmaicić wygląd zwyczajnych butów do garnituru, idealnym rozwiązaniem będą naklejki. Dostępne jest wiele rodzajów, które rozbawią Waszych gości, np. Game Over. Nalepki przyklej na spód butów, by były widoczne, np. podczas klęczenia w kościele. Dodatkowym, ciekawym elementem przy butach będą kolorowe sznurówki. Przecież nie muszą być takie same, jak kolor butów, prawda? 🙂

Szelki

kapeluszJeżeli chcesz się poczuć nieco ekstrawagancko, a do tego wywołać uśmiech na twarzach gości, ubierz szelki zamiast paska do spodni. Są one bardzo praktyczne – podtrzymują spodnie, ale dodatkowo stanowią niecodzienny dodatek do garnituru. Jeżeli wybraliście jakiś kolor przewodni wesela, warto kupić szelki właśnie w takim odcieniu.

Kapelusz

Dobrze dobrany idealnie pasuje do stroju Pana Młodego. Lepiej zatem zrezygnować z wzorzystego kapelusza, gdyż może on wyglądać zbyt komicznie w tym uroczystym dniu. Warto za to również w tym przypadku odwołać się do motywu przewodniego wesela.

W doborze dodatków do stroju Pana Młodego należy przede wszystkim mieć na uwadze, by nie zaburzyły one stylizacji i nie przyczyniły się do powstania komicznego efektu. Nie ulega jednak wątpliwości to, że Pan Młody także powinien czuć się wyjątkowo i oryginalnie w tym ważnym dniu. Z pewnością pomogą mu w tym właśnie oryginalne dodatki.