Jakim pojazdem do ślubu?

Ostatnie chwile przed ślubem. Pan Młody w smokingu, Panna Młoda bierze do ręki bukiet kwiatów. Po wielu miesiącach przygotowań, czas udać się wraz z najbliższymi do kościoła lub urzędu stanu cywilnego. Pojawia się jednak pytanie: czym pojechać do ślubu?

Na rynku funkcjonuje wiele firm, które oferują wypożyczenie odpowiedniego środka transportu, na ten wyjątkowy dla każdej Młodej Pary dzień. Wybór najlepszego, jest istotny z kilku względów. Wybrany pojazd powinien spełniać wszystkie oczekiwania Pary Młodej. Powinien być wygodny, komfortowy, dopasowany do charakteru wesela, pozwalający na chwilę relaksu w drodze na miejsce ceremonii. Poszukiwania najlepiej zacząć już kilka miesięcy przed wyznaczoną datą ślubu.

Najczęściej, Para Młoda udaje się do kościoła samochodem. Samochód własny, lub kogoś z rodziny, jest wciąż najpopularniejszym wyborem. To z pewnością dobre rozwiązanie dla osób, które kierują się ograniczonym budżetem. Jeśli Młoda Para chce poczuć się jak w hollywoodzkim filmie, może wybrać wygodną limuzynę, z bogatym wyposażeniem. Komfortowe warunki jazdy, prywatny kierowca oraz duża przestrzeń pozwolą poczuć się wyjątkowo, a przejazd z pewnością nie pozostanie niezauważony. Ślub i wesele w stylu retro? Nic prostszego. Wymarzony samochód retro można wybrać z dziesiątek oferowanych.

Można też wynająć sportowe auto, które poprowadzi sama Para Młoda. A.M.J. Photography, od początku 2013 roku oferować będzie na specjalnych warunkach wynajem auta BMW Z3 ROADSTER. To pomysł nie tylko na przejazd Pary Młodej do kościoła czy na wesele, ale także na wyjątkową sesję fotograficzną.

Zapewne każda Panna Młoda, jako mała dziewczynka marzyła o tym, aby w najpiękniejszym dniu swojego życia wyglądać i czuć się jak księżniczka. To żaden problem. Idealna na tę okazję będzie dorożka lub bryczka. Romantyczny klimat dorożki powinien być dostosowany do miejsca zaślubin, np.: wieś lub zabytkowy dworek. Wraz z Panem Młodym, z pewnością poczują magię tej wyjątkowej chwili. Poszukiwacze ekstremalnych wrażeń, lub pasjonaci sportowi, mogą zdecydować się na nietypowy przejazd motocyklem. Równie niekonwencjonalną propozycją, może być przyjazd na rowerze, lub lot helikopterem. Takie środki transportu, muszą jednak być dostosowane do miejsca, w którym rozpocznie się ślub. Jeśli uroczystość odbywa się w innym miejscu niż miejsce zamieszkania, częstym problemem do rozwiązania pozostaje kwestia dojazdu gości weselnych na miejsce zaślubin. Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie na tę okazję autokarów turystycznych lub busów, gdyż goście mogą nie mieć możliwości samodzielnego dojazdu.

Gdy decyzja zostanie już podjęta, ostatnim elementem jest przyozdobienie pojazdu. Powinien on komponować się z dekoracjami, kwiatami w kościele, w sali weselnej i z bukietem Panny Młodej. Cena dekoracji żywymi kwiatami waha się w granicach od kilkudziesięciu, do nawet kilkuset złotych, w zależności od jej wielkości i rodzaju. Należy pamiętać, aby charakter kwiatowej dekoracji współgrał z wybranym przez Parę Młodą pojazdem.

W tym pięknym, ale jakże często stresującym dniu dla świeżo upieczonych małżonków, wybór idealnego samochodu jest istotną kwestią. Odpowiedni pojazd sprawi, że Młodzi poczują się w tym dniu komfortowo i zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Często, Para Młoda wybierając środek transportu kieruje się względami finansowymi. Warto jednak zrobić wszystko, aby ten dzień był niezapomniany, wybierając wymarzony pojazd, który zawiezie Młodych w miejsce, gdzie powiedzą najpiękniejsze „tak” w swoim życiu.