Idealny wieczór kawalerski

Powstało wiele filmów opowiadających o wieczorze kawalerskim. Ich fabuły są do siebie łudząco podobne – przyszły pan młody wraz z przyjaciółmi rusza na podbój wielkiego miasta, odwiedza liczne kasyna i kluby, a alkohol leje się strumieniami. Amerykańskie filmy mają duży wpływ na to, jak mężczyźni na całym świecie wyobrażają sobie wieczór kawalerski. Poniżej prezentujemy sposoby jego spędzenia w Polsce.

Wspólny wieczór kawalerskiMiejsca rozrywkowe już dawno zwietrzyły okazje do zarobku na spragnionych zabawy mężczyznach. Organizator wieczoru kawalerskiego może wręcz przebierać w oferowanych przez nie atrakcjach. Trzeba uczciwie powiedzieć, że duża ich część mogłaby nie spodobać się przyszłym żonom. Największe oburzenie wywołują oczywiście striptizerki. W internecie z łatwością można znaleźć panie, które za odpowiednią zapłatą rozbiorą się w rytm muzyki przed panem młodym i jego towarzyszami. W poszukiwaniu takich atrakcji nie trzeba więc nawet wychodzić z domu, choć należy przyznać, że o wiele bogatsza ofertę przedstawiają pojawiające się ostatnio jak grzyby po deszczu kluby go-go.

By nadać wieczorowi jeszcze bardziej wyjątkowy charakter, można zamówić limuzynę z zapasem alkoholu na pokładzie, która zawiezie imprezowiczów we wskazane miejsce.

Specjalne oferty przygotowują też puby, kluby muzyczne i kasyna. Szczególnie kosztowna może się okazać rozrywka w tych ostatnich. Klienci będą musieli wykupić odpowiednią ilość żetonów do gry, dodatkowo będą na nich czekać drinki. Emocje, jak to w hazardzie, gwarantowane – wygrana niestety nie.

Przyjemną opcją spędzenia wieczoru jest wspólne tournée po pubach i klubach. Goście wieczoru kawalerskiego będą mogli skorzystać z różnorodnych atrakcji – od wspólnych tańców na parkiecie po koncert karaoke.

Wieczór kawalerski to sposób na pożegnanie ze stanem wolnym i świetną zabawę w męskim gronie. Część spośród przedstawionych atrakcji wzbudzi jednak głośny sprzeciw partnerek imprezowiczów. Muszą oni więc zdecydować się, czy trzymać jego program w tajemnicy przed nimi, czy bawić się w mniej kontrowersyjny sposób. Polecamy jednak nie ryzykować i zrezygnować z tajemnic, na rzecz hucznej, ale mniej kontrowersyjnej zabawy.

Coraz częściej wieczór kawalerski zamienia się w męski wypad w poszukiwaniu adrenaliny. Jeżeli przyszły Pan Młody jest fanem sportów ekstremalnych, wspólny weekend na skałkach wspinaczkowych, pełne wrażeń sporty wodne czy samochodowy off-road może być idealnym pomysłem. Fotografie z takie wypadu mogą być doskonałą pamiątką. Należy jednak szczególnie uważać na ewentualne kontuzje – by Pan Młody zachował zdrowie na swój ślub i wesele.

Najważniejsze jest, by wieczór kawalerski dostarczył radości przyszłemu Panu Młodemu i był zgodny z jego ulubionymi sposobami spędzania wolnego czasu – być może Pan Młody zamiast wypadu do klubów będzie wolał wspólne wędkowanie w gronie przyjaciół?