Gala Ślubna w Pałacu Wąsowo 2015

Już po raz 10. odbyła się Gala Ślubna organizowana przez Pałac w Wąsowie. Jak co roku wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, przybyli goście mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie, kulinariach, jak również w fotografii. W tym roku postanowiliśmy zaprezentować swoją ofertę, klimat pałacu okazał się idealnym tłem do wystawienia naszych fotografii.

Odwiedzające nas pary zainteresowane były przede wszystkim sesjami plenerowymi, często pytano nas o sesję z wykorzystaniem motoru, który wyjątkowo spodobał się osobom odwiedzającym nasze stanowisko. Wiele osób pytało też o propozycje ciekawych plenerów – jednym z takich magicznych miejsc na sesję zdjęciową jest sam Pałac w Wąsowie. Miejsce to ma wiele zakamarków, tajemniczych i klimatycznych lokalizacji idealnych na tło sesji ślubnej. Może być ono pięknym tłem zarówno sesji plenerowej, jak i wesela, ponieważ Pałac można wynająć na przyjęcie weselne.

Podczas gali odwiedzający mogli również uczestniczyć w degustacjach kulinarnych, posłuchać muzyki, przejechać się karocą, która także może być wykorzystana jako głównym motywem sesji. Ponadto zorganizowana została loteria. Szczęśliwcy mogli wygrać kilka ciekawych nagród. W tym roku atrakcji było naprawdę dużo, więc każdy na pewno znalazł coś dla siebie.

Sama Gala po raz kolejny okazała się przyciągającym przedsięwzięciem, spotkaliśmy się z wieloma interesującymi osobami, które podzieliły się z nami uwagami na temat naszych fotografii- za co serdecznie dziękujemy! Liczymy na to, że z niektórymi parami spotkamy się podczas wyjątkowych sesji 🙂