zdjecia

Fotobudka na weselu – nowy trend

Podczas organizacji wesela Nowożeńcy dokładają wszelkich starań, aby ich wesele było wyjątkowe, oryginalne i na długo zapadło w pamięci gości. Co sezon możliwość wyboru atrakcji na zabawę weselną powiększa się. Jedną z nich jest fotobudka, która z powodzeniem przyjęła się również w Polsce.

Największą popularnością fotobudki cieszą się w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotkać je można na każdym kroku. Trend ten staje się coraz bardziej popularny także w różnych innych krajach. W Polsce fotobudkę spotkać można głównie w centrach handlowych. Jednak pomysł zorganizowania takiej atrakcji wykorzystywany jest coraz częściej również na weselach, dzięki czemu goście i Młoda Para otrzymują wyjątkową pamiątkę w postaci oryginalnych i śmiesznych zdjęć.

fotobudkaZorganizowanie takiej atrakcji można zlecić firmie lub zrobić to samemu. Decydując się na wynajęcie profesjonalnej firmy Młoda Para musi liczyć się z większymi kosztami. Jednak dzięki temu nie musi zaprzątać sobie tym głowy. Osoby zajmujące się wynajęciem takiej fotobudki dostarczą urządzenie i pomogą z jego obsługą. Aparat automatycznie wykonuje serię kilku zdjęć, które wydrukowane zostają w ciągu kilku sekund. Firmę organizującą taką atrakcję można także poprosić o przygotowanie kilku wariantów tła i akcesoriów, które wzbogacą zdjęcia. Młoda Para może także sama zorganizować fotobudkę. Opcja ta jest tańsza niż wynajęcie profesjonalej firmy. Wystarczy na sali wydzielić miejsce, gdzie ustawiony zostanie aparat z samowyzwalaczem, tło i różne inne gadżety. Można również zdecydować się na zakup aparatu do fotografii natychmiastowej, który od razu, w kilka sekund wydrukuje zdjęcie.

Ważnym elementem fotobudki jest różnorodne tło i akcesoria, które mogą być wykorzystane podczas zdjęć. Gadżety można zakupić w sklepie lub wykonać je samodzielnie. Najczęściej wykorzystywane są kolorowe okulary, szale boa, peruki czy tabliczki ze śmiesznymi napisami.

Ustawienie fotobudki na przyjęciu weselnym to nowy trend, który staje się coraz bardziej popularny. Chcąc pozytywnie zaskoczyć zaproszonych gości, warto zdecydować się właśnie na taką atrakcję. Po latach, będzie to kolejna miła niespodzianka tuż obok zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa ślubnego, którego obecność na weselu jest obowiązkowa.