Pierwszy taniec - efekty specjalne - taniec w chmurach

Efekty specjalne na pierwszy taniec

Każdy chce, by jego wesele było wyjątkowe. Jednym z elementów, jakie można wykorzystać, by je takim uczynić, są efekty specjalne na pierwszy taniec. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na to, by zwykłe pląsy zmienić w niesamowite widowisko, które zapadnie w pamięć wszystkim gościom, Parze Młodej dostarczy wiele radości, a fotografowi da okazję do zrobienia jeszcze ciekawszych zdjęć ślubnych.

Taniec w chmurach

Jednym z bardziej popularnych wyborów jest tzw. taniec w chmurach. Nic dziwnego – obłoki wytwarzane przez wytwornice dymu sprawiają, że nawet ci, którzy nie tańczą zbyt dobrze wyglądają jakby wdzięcznie sunęli po parkiecie. Wygląda to dobrze nie tylko w oczach gości, ale i w obiektywie aparatu – zdolny fotograf może sprawić, że na zdjęciach Para Młoda będzie wyglądała jak prawdziwi profesjonaliści.

Taniec wśród baniek

Nieco swobodniejszą, ale równie efektowną formą uatrakcyjnienia pierwszego tańca na weselu jest wykorzystanie baniek mydlanych. Najlepiej sprawdzi się to rozwiązanie na imprezach plenerowych, ale równie dobrze można zastosować ten trik na sali. Większe i mniejsze bąbelki fruwające wokół Pary Młodej to gwarancja bajkowej, romantycznej atmosfery.

Kolorowy deszcz

Innym pomysłem na wyjątkowy pierwszy taniec jest stworzenie kolorowego deszczu, który w pewnym momencie spadnie na tańczących. Można do tego wykorzystać konfetti umieszczone w wielkim balonie tuż nad ich głowami albo stworzyć cały wielobarwny sufit z balonów, które opadną w dół i zaleją całą salę wzbudzając okrzyki zaskoczenia i zachwytu.

Pierwszy taniec - efekty specjalne - confetti

Pierwszy taniec wśród ognia i świateł

Dla tych, którzy lubią mocne akcenty, świetnym rozwiązaniem będzie wykorzystanie pirotechniki lub gry świateł. Pomysły na pierwszy taniec mogą być w tym zakresie bardzo różne i warto ustalić przebieg całego przedstawienia z profesjonalistami, którzy sprawią, że będzie to utrzymane w dobrym tonie i, co ważniejsze, nie stworzy zagrożenia dla uczestników wesela.

Krąg dla zakochanych

Ci spokojniejsi, którzy bardziej niż efekty specjalne cenią sobie romantyczną atmosferę i wzruszenia, mogą zdecydować się na inne, niedrogie, a bardzo ciekawe rozwiązanie – krąg z ognia. Aby go stworzyć wystarczy wokół tańczącej Młodej Pary ułożyć kształt koła lub serca z podgrzewaczy czy też zimnych ogni i podpalić, gdy rozpocznie się piosenka wybrana przez Młodych na pierwszy taniec.

Powyższe pomysły są nie tylko sposobem na oczarowanie gości weselnych, ale i czymś, co pozwoli fotografowi na zrobienie magicznych, wzruszających zdjęć. Bańki, światła, ogień czy chmury – czy może być lepsze tło do uchwycenia pierwszych wspólnych chwil młodego małżeństwa?