glowna

Ciekawe miejsca na sesje ślubną wiosną

Słoneczne dni, budząca się do życia przyroda i przyjemna aura – to tylko niektóre z wielu powodów, dla których Młode Pary decydują się na ślub wiosną. Właśnie wtedy Nowożeńcy wybierają się na sesję ślubną na świeżym powietrzu wśród wracającej do życia natury. Wybór miejsca na tę okazję nie powinien być przypadkowy – przedstawiamy Wam kilka najciekawszych inspiracji na wiosenną sesję ślubną.

Trafnym wyborem o tej porze roku może się okazać Jezioro Czorsztyńskie, które cieszy się uznaniem wielbicieli natury. Malowniczy pejzaż nabiera nowych barw na wiosnę i staje się niezwykle urokliwym miejscem. Dla par, które uwielbiają przyrodę, nadjeziorny klimat sprawi, że fotografia stanie się przepiękną pamiątką na resztę wspólnego życia.

Marzenie bycia księżniczka w czasie zawirowania ślubnego u Panny Młodej rodzi się na nowo. Sesja ślubna w pałacu pozwoli jej na spełnienie dziecięcych marzeń. Takim miejscem może być Pałac Zwinger w Dreźnie. Architektura i obszar tego kompleksu zrobi wrażenie na najbardziej wymagających – tym bardziej wiosenną porą.

goryDla miłośników polskich zabytków również nie zabraknie inspiracji. Wśród wyjątkowych lokalizacji idealnych na wiosenną sesję ślubną warto wyróżnić Stary pałac w Ostromecku. Na całym terenie jest wiele miejsc wartych uwagi, a przy tym wszystkim piękny krajobraz, który w słonecznie dni odda klimat tego miejsca.

Jakieś dwa kilometry od miasta Teplice znajdują się Skały Teplickie. Niebanalna sesja wśród form skalnych z pewnością jest odskokiem od typowych sesji ślubnych. Skalne Miasteczko przykuwa uwagę z rożnych powodów, największym jest otaczająca je przyroda. Para Młoda niewątpliwie zakocha się w skalnym klimacie tego miejsca. Bez obaw Panny Młode poradzą sobie w swoich pięknych sukniach i zachwycą niejednego turystę swoją obecnością.

Dla par, które kochają kontakt z naturą, ale preferują bardziej miejską przestrzeń, dobrym pomysłem na sesję ślubną jest Park Oliwski w Gdańsku. Lokalizacja ta charakteryzuje się spokojem, harmonią i zachwycającym klimatem. Piękny krajobraz i obecność przyrody, która tą porą zaczyna budzić się do życia to jeden z kilku walorów tego miejsca.

wydmyJednym z wyjątkowych miejsc, stwarzających wyjątkowe warunki do pięknych zdjęć ślubnym, są również wydmy w Łebie – główna atrakcja tego miasta. Sesja zdjęciowa w tak pięknej scenerii to niepowtarzalne przeżycie. Wiosenny klimat tego miejsca tylko doda uroku zdjęciom Młodej Pary.

Wybór miejsca na sesję ślubną nie należy do najprostszych. Przede wszystkim warto wybrać miejsce, które nas zauroczy i sprawi, że będziemy czuć się podczas takiej sesji komfortowo. Wiosenny klimat i przyroda budząca się do życia z pewnością przyczynią się do tego, że zdjęcia ślubne staną się wyjątkową i piękną pamiątką na całe życie.