Sesja ślubna w pałacu

5 miejsc w Polsce na sesję ślubną w pałacu

Każda Panna Młoda w dzieciństwie marzyła o własnym zamku i księciu na koniu, dlaczego by nie spełnić swoich fantazji podczas wykonywania ślubnych fotografii? Sesja ślubna Pary Młodej w pałacu to gwarancja udanych, romantycznych i pełnych klimatu zdjęć. Poniżej przedstawiamy 5 lokalizacji w Polsce, które nadadzą Waszym zdjęciom ślubnym wyjątkowego charakteru.

1. Pałac w Czerniejewie

Pałac w Czerniejewie to miejsce, które przeniesie nas do klasycystycznej Polski. Szare, stare portyki budowli kontrastujące z piękną bielą sukni ślubnej Panny Młodej nadadzą fotografii ślubnej głębi oraz magicznego klimatu. W tym miejscu niezależnie, czy postawimy na tradycyjną fotografię ślubną, czy na zwariowaną sesję w przebraniach – efekt będzie imponujący, a taką sesją ślubną pochwalimy się każdemu.

Sesja ślubna z pałacem w tle

2. Pałac Mańkowskich w Brodnicy

Pałac Mańkowskich w Brodnicy to budowla w stylu eklektycznym z końca XIX wieku znajdująca się pod Poznaniem. Połączenie różnych stylów oraz jednolita, jasna elewacja to fantastyczna baza pod zdjęcia ślubne. Całość otoczona jest przepięknym, zielonym parkiem krajobrazowym, który również można wykorzystać do stworzenia wspaniałej ślubnej pamiątki.

3. Pałac w Śmiełowie – Muzeum Adama Mickiewicza

Sesja ślubna w klasycystycznym pałacu, który nazywany jest perłą polskiej architektury? Brzmi wspaniale. Para Młoda na tle parku angielskiego oraz portyku jońskiego będzie wyglądała jak wyjęta z pięknej baśni. Architekt pałacu wykorzystał wszelkie walory przyrodnicze, aby nadać miejscu niepowtarzalny charakter, który jest gwarancją udanej sesji ślubnej o każdej porze roku.

4. Pałac Opatów w Lubiążu

Pałac Opatów w Lubiążu wchodzi w skład Zespołu Klasztornego, który jest drugim co do wielkości obiektem sakralnym na świecie. Sesja ślubna w pałacu może przerodzić się we wspaniałą podróż po barokowej budowli pełnej historii. Niewiele potrzeba, aby fotograf ślubny wyciągnął z tego miejsca całą magię. Sala książęca wygląda jak stworzona specjalnie na okazję sesji ślubnych dla nowożeńców. Freski na sklepieniu w połączeniu z zespołem posągów tworzą niepowtarzalną scenografię wartą uwiecznienia.

Sesja plenerowa w pałacu

5. Pałac w Tarcach

Pałac zaprojektowany przez poznańskiego architekta w stylu neorenesansu francuskiego. W okolicy oprócz terenów parkowych, znajduje się również piękne źródełko z mostkiem i uroczą altaną. Jednak nie tylko otoczenie pałacu jest fantastyczną lokalizacją na bajeczną sesję ślubną. Fotograf ślubny z pewnością zaproponuje wspaniałe ujęcia w pomieszczeniach pałacu niegdyś odwiedzanych przez licznych przedstawicieli świata artystycznego, m.in Wojciecha Kossaka.

Wymienione wyżej lokalizacje z pewnością przeniosą naszą sesję ślubną kilkaset lat wstecz bez dodatkowych kosztów i elementów scenografii. Będzie to niezaprzeczalnie wspaniała i wyróżniająca się pamiątka dla Młodej Pary.